Obnoviť
Oznámenia z vestníka
43141 - 43170
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
267 2022 Mesto Tisovec 00319155 Elektrická energia 2023 - 2024 449980 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEN-072-2022
267 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 ANTIBIOTIKÁ PROTI MIKROBIÁLNYM A VÍRUSOVÝM INFEKCIÁM pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica RVO/2214/2022 443572 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2214/2022
267 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nákup vrtuľníka 3 455236 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI SE-VO-2022/005004
267 2022 Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky 30844363 Obstaranie mobilizačných rezerv - „Jadrové palivo“ 453390 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE tvorba ŠHR_MR_ČJP_2022
267 2022 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 Dodávka elektriny pre obdobie 01.01.2023-31.12.2023 454830 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE AOS-81/5-123/2022
267 2022 Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela 30801397 Dodávka zemného plynu 12-2022 454773 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PNPP-2/2022
267 2022 Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n. o. Dolný Smokovec 37886479 Nákup elektrickej energie pre rok 2023 454614 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 2022ENE034
267 2022 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Komplet reaktorového zariadenia na 1. a 2. bloku EMO12 Výmena teplotných snímačov Re 454875 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/11098
267 2022 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 R8004 ES Senica - dostavba pre T401 454750 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022-US-10-PK
267 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Antitrombotiká 454798 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/67/2022
267 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Kortikosteroidy na systémové použitie 454803 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/68/2022
267 2022 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 Modernizácia údržbovej základne - 3. etapa, depo Jurajov Dvor - stavebné práce 454923 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL23/2022
267 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Rožňava OR PZ, rekonštrukcia a modernizácia objektu 2 454815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004957-002
267 2022 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 Modernizácia údržbovej základne - 3. etapa, vozovňa Krasňany - stavebné práce 454557 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL12/2022.
267 2022 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nepretržitá prevádzka a údržba kolektorov na území Hlavného mesta SR Bratislava 454967 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 60321/2022
267 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Zabezpečenie železničnej prepravy a prekládky materiálnej humanitárnej pomoci Slovenskej republiky alebo zahraničných poskytovateľov pre potreby Ukrajiny. 452861 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004930
267 2022 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNÉ TECHNOLÓGIE V ŽILINSKOM SAMOSPRÁVNOM KRAJI 451277 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 61_22
267 2022 Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát 00397440 Servis univerzitného informačného systému. 454812 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12122022/OVO
267 2022 Košický samosprávny kraj 35541016 Stavebný dozor pre projekt kreatívne centrum Košického kraja 453419 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ_062022
267 2022 Záchranná zdravotná služba Bratislava 17336210 Elektronické stravovacie karty 454662 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022 - stravovacie karty
267 2022 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC-1 (2023) 454135 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Spr174/22/7700
267 2022 Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov SENICA 34000992 DODÁVKA POTRAVÍN NA ROK 2023 454605 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Procurio 25/2022
267 2022 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Vybavenie vzdelávacieho strediska MPSVR SR gastro technikou a technikou do práčovne 453627 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/187/2022-M_ORVO
267 2022 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 35971126 Účinná látka TREPROSTINIL 453291 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 144/2022/VO/KK
267 2022 Mesto Trenčín 00312037 Výpočtová technika pre CKKP Hviezda a Kamerový a wifi systém Hviezda 454573 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MSÚTN-UP-VO/2022/42854/139672/AdJ
267 2022 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Laboratórium systémov čistých priestorov 453891 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022
266 2022 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Materská škola Kutuzovova 8 - R 453446 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ÚpIA-EL3/3-373-09/2022
266 2022 Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom 42017769 Skladovateľné potraviny a nápoje 455143 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7
266 2022 Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom 42017769 Špeciálne potraviny a nápoje 455146 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8
266 2022 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Osádzacie a dispenzovacie centrum pre SMD 453226 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ODC