Obnoviť
Oznámenia z vestníka
43231 - 43260
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
265 2022 Obec Modrany 00306584 Zberný dvor v obci Modrany – stavebné práce (VO2) 455005 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZD_OPKZP_72_VO2
265 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Poistenie majetku a finančnej hotovosti na 36 mesiacov 426430 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000273/2022
265 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 435465 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001747/2021-UVO preprotok. REK000206/2022-UVO
265 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Technické zariadenia 7 - Výstražné systémy. 419776 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/001691-023
265 2022 Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky 00165565 Nákup a dodanie lieku Lagevrio s obsahom účinnej látky molnupiravir proti ochoreniu Covid-19 v počte 35 000 kusov 445223 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02
265 2022 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 17330190 DNS Starostlivosť a údržba drevín v objektoch v správe organizácie MARIANUM 440529 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA zákazky DNS Starostlivosť a údržba drevín
265 2022 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 17330190 Výsadba drevín 437721 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Zákazky z DNS: Výsadba drevín
265 2022 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 17330190 Odstraňovanie grafitov, nanášanie antigrafitových náterov pre potreby MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 434857 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Zákazky z DNS Odstraňovanie grafitov
265 2022 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Opravy a údržba nákladných a osobných motorových vozidiel vrátane špeciálnych mechanizmov 431973 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS 003-4Q-2021
265 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Nákup automobilov do 3,5 tony 441071 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17730
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Počítačové zariadenia, tlačiarne a príslušenstvo 2021 434150 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 46/2021
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Počítačové zariadenia, tlačiarne a príslušenstvo 2021 434150 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 46/2021
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Počítačové zariadenia, tlačiarne a príslušenstvo 2021 434150 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 46/2021
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Počítačové zariadenia, tlačiarne a príslušenstvo 2021 434150 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 46/2021
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Počítačové zariadenia, tlačiarne a príslušenstvo 2021 434150 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 46/2021
265 2022 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Moravany - kanalizácia 448481 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 41582 - MSP
265 2022 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Ploské - Ortáše - vodovod a Ploské - Ortáše - prívod vody a vodojem 448492 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 41581 - MSP
265 2022 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Vypracovanie projektovej dokumentácie - Rekonštrukcia objektu - II. Psychiatrická klinika SZU FNsP BB 445450 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/1982/2022/41944
265 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Automobily s hybridným pohonom typu SUV pre HZS 446353 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29438
265 2022 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Združená dodávka elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie od 01.01.2023 do 31.12.2023 448900 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10929/2022/VYS
265 2022 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Operatívny lízing vozidiel kategórie M1: osobný automobil (B) – typ 2 446722 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 018/VS/2022
265 2022 Mesto Senica 00309974 SMART plán mesta Senica-II 443615 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_II_Senica_2022
265 2022 Mesto Senica 00309974 SMART plán mesta Senica-I 443334 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_Senica_2022-opakovane
265 2022 Obec Štiavnik 00321672 SK-3_DODÁVKA TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENIA PRE ZBERNÝ DVOR OBCE ŠTIAVNIK 435842 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JSSK3/2021-vysledok
265 2022 Obec Plavecký Štvrtok 00305049 Dodávka elektrickej energie 450580 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/NZ/1/2022
265 2022 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Dodávka zemného plynu na rok 2023 - PRK 454090 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PRK PLYN
265 2022 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Dodávka stlačeného zemného plynu (CNG) 454635 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 2022-146
265 2022 Mesto Trnava 00313114 Oprava, údržba, rekonštrukcie, drobné stavby a stavebné úpravy miestnych komunikácií a ich súčastí v meste Trnava 454722 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OVO/42887-2022
265 2022 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Vytvorenie, dodanie a implementácia informačného systému SIEM, vrátane EDR 454755 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MF/016080/2022-271
265 2022 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Výkon činnosti stavebného dozoru pre projekt s názvom Eliminácia bezpečnostných rizík na ceste II/537, Križovatka s cestou II/538 - Batizovský potok 454093 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 40VS/2022