Obnoviť
Oznámenia z vestníka
43501 - 43530
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
262 2022 Centrum účelových zariadení 42137004 Vzdelávanie soft skills, odborné vzdelávanie 454679 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 29-2/2022
262 2022 Obec Spišská Teplica 00326534 Poskytnutie služieb v odpadovom hospodárstve 454550 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08_12_2022_Služby_v_odpad._hos._Spiš.Tepl._výzva
262 2022 Obec Šoporňa 00306207 Poskytovanie služieb v odpadovom hospodárstve v obci Šoporňa 454632 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_Šop_VO_ODP
262 2022 Úrad pre verejné obstarávanie 31797903 Dodanie serverov 419430 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS/Server a služby inštalácie
262 2022 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky 42181810 Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie 430435 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
262 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Modernizácia cesty III/3444, Abranovce 448314 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 48VS/2022
262 2022 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Rekonštrukcia cesty č. II/516 Trenčianska Teplá - Dežerice - 3. ETAPA 430193 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FUR000012
262 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Modernizácia cesty II/558 v okrese Snina 448661 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 50VS/2022
262 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Modernizácia cesty III/3171 Krásna Lúka -hranica okr.SB/SL 448323 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 49VS/2022
262 2022 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 OBNOVA BUDOVY STAVEBNEJ FAKULTY STU V BRATISLAVE - BLOK A 434985 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8862/2021
262 2022 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy, údržba a servis špeciálnych zariadení pre nakladanie a kontrolu VJP 449131 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 38/2022
262 2022 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Malé zlepšenia eGov služieb a podpora prevádzky IS NSK 452399 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11442/2022
262 2022 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis nadstavieb nákladných motorových vozidiel 450474 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022 - 137,138,139
262 2022 Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky 36076643 Digitalizácia procesov záchrannej zdravotnej služby v Slovenskej republike 426833 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EU/2022
261 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 2022/02 437913 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000617/2022-UVO
261 2022 Mesto Poltár 00316342 Revitalizácia vnútrobloku sklárskeho sídliska – vybudovanie mobiliáru 446063 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-074-2022
261 2022 Štátna pokladnica 36065340 Dodávka elektrickej energie s prevzatím zodpovednosti za odchýlku 453895 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA VO_62/2022
261 2022 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Stavebné úpravy objektu „G“ v areáli UPJŠ Moyzesova 9, Košice 454533 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK REK001661/2022-UVO
261 2022 SUBSIDIUM - Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 00695327 Rekonštrukcia kúpeľní na bezbariérové 453892 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022-Subsidium-bezbarierove kupelne
261 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Prevádzka dopravných prostriedkov počas ZÚC 2022/2023 na strategicky významných účelových komunikáciách - č. 4008 Osturňa 454142 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 994
261 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Prevádzka dopravných prostriedkov počas ZÚC 2022/2023 na strategicky významných účelových komunikáciách - č. 4009 Jezersko 454520 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 995
261 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Havarijné poistenie motorových vozidiel, povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel a úrazové poistenie osôb 454146 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 57874/2022-BA
261 2022 Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 17335795 Servis VZT a výmena filtrov 454537 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH VZT Boj 01
261 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Vypracovanie projektovej dokumentácie na úpravu klientskeho centra a vstupu do budovy 454544 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 59623/2022
261 2022 Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky 30810710 Upratovacie, čistiace a dezinfekčné služby 454561 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UNMS/04823/2022-402 - 018327/2022
261 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Technická podpora a údržba informačného systému Dopravné nehody 454562 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID_175
261 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Hydraulické hadice - 4523 454532 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 68/45/2022
261 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Pracovná rovnošata pre zamestnancov vlastnej ochrany 454541 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 58505/2022
261 2022 Obec Podolie 00311928 Zníženie energetickej náročnosti budovy Materskej školy v Podolí 454154 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO/PZ/4/2022
261 2022 Obec Leles 00331686 Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti v Obci Leles 454556 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4/LE/2022