Obnoviť
Oznámenia z vestníka
44221 - 44250
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
250 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Rôzny spojovací materiál 452974 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/147/43/2022
250 2022 Okresný súd Zvolen 00165832 Dodávka elektrickej energie 452969 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Spr 406/22
250 2022 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Elektroinštalačný, vodoinštalačný materiál 452976 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7121/2022
250 2022 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND na T815 PP 499AK, PP 368BE 452922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/143/43/2022
250 2022 Mesto Bojnice 00318001 Dodávka zemného plynu pre mesto Bojnice na obdobie 1 roka (1.1.2023 - 31.12.2023) 452939 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/2022 BOJNICE_PLYN
250 2022 Mesto Bojnice 00318001 Dodávka zemného plynu pre mesto Bojnice na obdobie 2 rokov (1.1.2023 - 31.12.2024) 452938 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022 BOJNICE_PLYN
250 2022 Technické služby, príspevková organizácia mesta 00163988 Dodávka zemného plynu pre TS Bojnice na obdobie 2 rokov (1.1.2023 - 31.12.2024) 452940 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2022 TS_PLYN
250 2022 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Stolársky materiál na údržbu komponentov VDI a pre údržbu inventáru MŠ 452943 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 45/1701/2022
250 2022 Slovenský filmový ústav 00891444 Stavebné úpravy kina Lumiére na Špitálskej ulici č. 4 v Bratislave – III. etapa 450747 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 450747-PZ/2022
250 2022 Obec Ivanka pri Nitre 31827004 Rozšírenie kapacít MŠ Ivanka pri Nitre 452945 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_MS_I2
250 2022 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Úprava univerzitného areálu SPU Nitra 451894 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 01
250 2022 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Poskytnutie služieb hromadného stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet 452871 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 13815/2022/OVO
250 2022 Mesto Trenčín 00312037 Výstavba a rekonštrukcia miestnych komunikácii v Meste Trenčín 423352 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MSÚTN-UP-VO/2019/41799/126190-069
250 2022 Obec Budkovce 00325082 Kanalizácia Budkovce 437398 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Budkovce/2022
250 2022 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 Prestavba a prístavba skleníkového hospodárstva - Biodom 433962 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 00069/22/4400
250 2022 Nemocnica Krompachy spol. s r.o. 36182672 Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Krompachy v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19 434373 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NKP/Cov/1
250 2022 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Potraviny 2022_Ovocie a zelenina 447822 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2022/AKE
250 2022 Spojená škola, Námestie sv. Martina 5, Holíč 53638611 Modernizácia vybavenia odborných pracovísk pre odborný výcvik Autoopravár 445575 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AM3/2022
250 2022 Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o. 37886436 Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19 434384 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NKK/Cov/1
250 2022 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK 447815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37_22
250 2022 Mesto Zvolen 00320439 Dodávka zemného plynu a prevzatie záruky za odchýlku 2023 II 448956 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID: 48504164_Z_VO
250 2022 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obnova licencií - II. etapa 446504 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI xc/2022
250 2022 Slovenská národná galéria 00164712 CEDVU 2 452589 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SNG/3/2022
250 2022 Dopravný úrad 42355826 Zavedenie nových technologických riešení pre systém SlovRIS - modul RIS 452648 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23222/2022/KP/VO
250 2022 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 Zhotovenie a dodanie projektovej dokumentácie 452618 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VR_7602-2022
250 2022 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizáciu v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK – CSS Horný Turiec 452130 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37_22_1
250 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Dodávka elektrickej energie 452472 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 56538/2022-BA
250 2022 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Zemiaky, ovocie, zelenina, Pekárenský tovar, čerstvé pečivo a cukrárenské výrobky 452643 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO2022-123
250 2022 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Dodávka zemného plynu 452475 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 56558/2022-BA
250 2022 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nákup testov na detekciu požitia omamných a psychotropných látok II 452634 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2022/003451