|
245
|
2022
|
Mesto Strážske
|
00325813
|
Dodávka elektrickej energie
|
452349
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
11/22
|
|
|
245
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Servis a generálne opravy nákladných automobilov TATRA
|
430934
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3 Q/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Okresný súd Bratislava I
|
00039471
|
Zabezpečenie stravných lístkov pre Okresný súd Bratislava I
|
422178
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
276/2019
|
|
|
245
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Náhradné diely pre nákladné vozidlá TATRA
|
431239
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3 Q/2022
|
|
|
245
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Náhradné diely a servis pre manipulačné linky BALJER ZEMBROD
|
431303
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1857/2021/150
|
|
|
245
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Obuv športová
|
433741
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA- EL3/1-90/2021
|
|
|
245
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Poltopánky
|
433222
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-81/2021
|
|
|
245
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Nákup náhradných dielov pre trolejbusy
|
423281
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL DNS 3/2019
|
|
|
245
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Poskytnutie poisťovacích služieb na roky 2023 - 2026
|
448085
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
259/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Mesto Považská Bystrica
|
00317667
|
Vytvorenie diela – funkcionalít požadovaného riešenia a služieb v rámci dopytovo-orientovaného projektu „Moderné technológie – SMART CITY Považská Bystrica“
|
436803
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
IOVVO
|
|
|
245
|
2022
|
Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
|
00603317
|
SADOVÉ ÚPRAVY V RÁMCI REVITALIZÁCIE ČASTI PARKU NA RAČIANSKOM MÝTE V BRATISLAVE
|
433784
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01b/2021/PJ_BaNM
|
|
|
245
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
„Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb a dodanie hygienických potrieb v regionálnych centrách (Prešov, Trnava, Nitra) so zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie.“
|
441425
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
37/2022/NLZ
|
|
|
245
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Hronovce
|
00607266
|
Nákup potravín pre Psychiatrickú nemocnicu Hronovce
|
448113
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VO/14/2022/JM
|
|
|
245
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Elektomateriál
|
445221
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL 18/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Mesto Považská Bystrica
|
00317667
|
Nákup IKT a IoT pre projekt „Moderné technológie – SMART CITY Považská Bystrica“
|
445416
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
IOVVO
|
|
|
245
|
2022
|
Mesto Vranov nad Topľou
|
00332933
|
Spracovanie a zhodnocovanie biologického odpadu – výstavba kompostárne
|
417799
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3464/2018
|
|
|
245
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya
|
00606987
|
Dodávka elektrickej energie (2023-2025)
|
450078
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
20/VO/2022 - opakovaná
|
|
|
245
|
2022
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely pre nákladné vozidlá značky Tatra
|
433199
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10VS/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
|
44855206
|
Nákup originálnych náhradných dielov
|
446582
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOAS-2-66/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.
|
36339865
|
Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Handlová v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19
|
434378
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NHN/Cov/1
|
|
|
245
|
2022
|
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
|
00166260
|
HW a SW prostriedky privátneho cloudu
|
452100
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OESM./2022/002496
|
|
|
245
|
2022
|
Mesto Nové Zámky
|
00309150
|
Údržba a oprava miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch, dažďových vpustí a dopravného značenia na území mesta Nové Zámky
|
452037
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
09112022
|
|
|
245
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Stravovacie služby OR PZ Trebišov
|
452084
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO1-2022/004725
|
|
|
245
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
SLA EVIDENCE
|
452124
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO1-2022/004463
|
|
|
245
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
"Lieky pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystica č. RVO/2703/2022 v rozsahu Nízkomolekulárne heparíny, Myorelaxancia, Hypnotiká a Sedatíva, Analgetiká"
|
451859
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/2703/2022
|
|
|
245
|
2022
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Kompenzátor magnetických polí pre SEM elektrónový mikroskop
|
452129
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0166
|
|
|
245
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Mikroskopy: Zostava s trinokulárnym stereoskopickým mikroskopom s príslušenstvom. Digitálny mikroskop s laserovým skenovaním povrchu s príslušenstvom.
|
449157
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO1-2022/002002-002
|
|
|
245
|
2022
|
Mesto Gelnica
|
00329061
|
Dodávka zemného plynu 2023 – odberné miesta Gelnica.
|
451934
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022 - plyn
|
|
|
245
|
2022
|
Centrum experimentálnej medicíny Slovenskej akadémie vied
|
00598453
|
Obstaranie spotrebného materiálu pre aktivitu „Hodnotenie látkových, zmesných a polymérnych entít na vybrané biologické a terapeutické parametre.“
|
452170
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2022/MM/CEM SAV
|
|
|
245
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya
|
00606987
|
Dodávka zemného plynu (2023-2026)
|
452172
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19/VO/2022 - opakovaná-2
|
|