|
|
45000000-7 [Stavebné práce]
|
I/77 BARDEJOV - REKONŠTRUKCIA KRIŽOVATKY - UL. ŠTEFÁNIKOVA - UL.T. ŠEVČENKA - UL. MLYNSKÁ
|
Mesto Bardejov
|
Práce
|
692 417.07
|
EUR
|
12.09.2018
|
00321842
|
V [Vytvorená]
|
416414
|
|
|
|
45000000-7 [Stavebné práce]
|
Výstavba zdroja vykurovania na báze obnoviteľných zdrojov energie
|
Obec Brezovica
|
Práce
|
372 973.12
|
EUR
|
11.09.2018
|
00326861
|
V [Vytvorená]
|
416413
|
|
|
|
45000000-7 [Stavebné práce]
|
„Zberný dvor Abrahám“
|
|
Práce
|
236 279.89
|
EUR
|
27.09.2018
|
46471804
|
V [Vytvorená]
|
416412
|
|
|
|
45332200-5 [Práca na vodovodnom domovom potrubí]
|
Rozšírenie verejného vodovodu - Kalinovo
|
Obec Kalinovo
|
Práce
|
307 213.09
|
EUR
|
10.09.2018
|
00316121
|
V [Vytvorená]
|
416411
|
|
|
|
34144700-5 [Úžitkové vozidlá]
|
Stredisko prípravy nie nebezpečných odpadov na ich opätovné použitie
|
CSM - STAV s.r.o.
|
Tovary
|
280 540.00
|
EUR
|
19.09.2018
|
36206016
|
U [Ukončená]
|
416409
|
|
|
|
72200000-7 [Programovanie softvéru a poradenstvo]
|
Inovácia aplikácie WebArat na informačný systém WebArat na riadenie procesov ISO noriem a bezpečnosti
|
WebArat Solutions, s.r.o.
|
Služby
|
133 083.33
|
EUR
|
04.09.2018
|
50597922
|
V [Vytvorená]
|
416408
|
|
|
|
37400000-2 [Športový tovar a výbava]
|
Výzva na predkladanie ponúk_Športová výbava_Na vode a po skalách po Slovensku
|
Občianske združenie LILIUM
|
Tovary
|
3 897.58
|
EUR
|
05.09.2018
|
42186846
|
V [Vytvorená]
|
416407
|
|
|
|
|
Materiálno technické vybavenie strojovej dielne SOŠ strojníckej v Skalici
|
Stredná odborná škola strojnícka Ul. pplk. Pľjušťa 29,Skalica
|
|
|
EUR
|
|
00893137
|
V [Vytvorená]
|
416406
|
|
|
|
34927100-2 [Soľ na posyp ciest]
|
Dodávka rozmrazovacích materiálov na zimnú údržbu komunikácií
|
Trnavský samosprávny kraj
|
Tovary
|
3 000 123.00
|
EUR
|
25.09.2018
|
37836901
|
U [Ukončená]
|
416403
|
|
|
|
45216111-5 [Stavebné práce na objektoch policajných staníc]
|
Piešťany, Komenského 12, rekonštrukcia a modernizácia objektu
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
Služby
|
150 826.60
|
EUR
|
12.10.2018
|
00151866
|
V [Vytvorená]
|
416401
|
|
|
|
33160000-9 [Operačná technika]
|
Komplexná neurochirurgická a spinálna operačná jednotka
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
Tovary
|
2 229 612.00
|
EUR
|
01.10.2018
|
00607231
|
U [Ukončená]
|
416400
|
|
|
|
45233162-2 [Stavebné práce na stavbe cyklistických trás]
|
Cyklotrasa Mlynárce – Diely – Klokočina
|
Mesto Nitra
|
Práce
|
1 209 484.41
|
EUR
|
24.09.2018
|
00308307
|
V [Vytvorená]
|
416396
|
|
|
|
73110000-6 [Výskum]
|
Výskum vplyvu fyzikálno metalurgických charakteristík inovatívnych materiálov na úžitkové vlastnosti najexponovanejších častí strelných zbraní
|
KolArms s.r.o.
|
Služby
|
800 000.00
|
EUR
|
02.10.2018
|
44342462
|
U [Ukončená]
|
416395
|
|
|
|
39234000-1 [Škatule na kompost]
|
Predchádzanie vzniku odpadu kompostovaním
|
Mesto Myjava
|
Tovary
|
158 758.27
|
EUR
|
29.08.2018
|
00309745
|
V [Vytvorená]
|
416394
|
|
|
|
33111730-7 [Potreby pre angioplastiku]
|
ŠZM pre invazívnu a intervenčnú kardiológiu
|
Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
Tovary
|
24 334 046.87
|
EUR
|
29.10.2018
|
36644331
|
U [Ukončená]
|
416393
|
|
|
|
55322000-3 [Služby spojené s varením jedál]
|
Poskytovanie celodennej stravy pre pacientov ŠNOP Bratislava, n.o. (EVO)
|
Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o.
|
Služby
|
307 000.00
|
EUR
|
02.10.2018
|
36077739
|
U [Ukončená]
|
416392
|
|
|
|
31730000-2 [Elektrotechnické zariadenia]
|
Technické zariadenia 3 - Zariadenia pre LAN WAN, bezpečnosť IT a telekomunikačná technika
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
Tovary
|
245 730 000.00
|
EUR
|
15.11.2018
|
00151866
|
U [Ukončená]
|
416390
|
|
|
|
45000000-7 [Stavebné práce]
|
„Zvyšovanie energetickej účinnosti budovy kultúrneho domu“
|
Obec Zemianska Olča
|
Práce
|
490 356.30
|
EUR
|
14.06.2019
|
00306720
|
V [Vytvorená]
|
416389
|
|
|
|
73000000-2 [Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby]
|
Implementácia akčného plánu udržateľného energetického rozvoja Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
Služby
|
840 452.50
|
EUR
|
21.09.2018
|
00603481
|
U [Ukončená]
|
416388
|
|
|
|
45213150-9 [Stavebné práce na kancelárskych budovách]
|
CHP Vyšné Nemecké - AB, osobná doprava - rekonštrukcia
|
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
|
Práce
|
730 000.00
|
EUR
|
07.12.2018
|
42499500
|
V [Vytvorená]
|
416387
|
|
|
|
34144000-8 [Motorové vozidlá na špeciálne účely]
|
Špeciálne sanitné motorové vozidlá pre potreby Národnej transfúznej služby SR.
|
Národná transfúzna služba SR
|
Tovary
|
1 339 698.50
|
EUR
|
18.01.2019
|
30853915
|
U [Ukončená]
|
416384
|
|
|
|
30199770-8 [Stravné poukážky]
|
Zabezpečenie stravných poukážok pre potreby Úradu vlády Slovenskej republiky
|
Úrad vlády Slovenskej republiky
|
Tovary
|
291 922.00
|
EUR
|
24.09.2018
|
00151513
|
U [Ukončená]
|
416383
|
|
|
|
09134100-8 [Motorová nafta]
|
Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
Tovary
|
16 200 000.00
|
EUR
|
20.09.2018
|
31364501
|
U [Ukončená]
|
416381
|
|
|
|
45233140-2 [Práce na ceste]
|
Zvýšenie bezpečnosti na cestách II. a III. triedy na rok 2018 - II. etapa
|
Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s.
|
Práce
|
2 424 237.50
|
EUR
|
10.09.2018
|
35960736
|
V [Vytvorená]
|
416378
|
|
|
|
|
Kancelársky nábytok a interiérové vybavenie
|
Slovak Business Agency
|
|
|
EUR
|
|
30845301
|
U [Ukončená]
|
416376
|
|
|
|
72413000-8 [Návrh webových (www) sídiel]
|
Vytvorenie webovej platformy s GIS aplikáciou
|
Environmantal engineering investments
|
Tovary
|
73 914.67
|
EUR
|
31.08.2018
|
51307715
|
V [Vytvorená]
|
416375
|
|
|
|
72222300-0 [Služby informačných technológií]
|
Centrálny nákup produktov a služieb ORACLE
|
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
|
Služby
|
36 064 000.00
|
EUR
|
09.01.2019
|
00151742
|
U [Ukončená]
|
416373
|
|
|
|
48821000-9 [Sieťové servery]
|
Upgrade hardvéru a Support výrobcu pre McAfee Firewall Enterprise (Forcepoint NGFW).
|
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA
|
Tovary
|
518 000.00
|
EUR
|
25.09.2018
|
30844789
|
U [Ukončená]
|
416372
|
|
|
|
72267100-0 [Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií]
|
Služby podpory k produktom spoločnosti ESRI – ArcGIS Server ArcGIS Desktop
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
Služby
|
477 000.00
|
EUR
|
19.09.2018
|
36022047
|
U [Ukončená]
|
416371
|
|
|
|
34928480-6 [Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky]
|
Nádoby na komunálny odpad
|
Mesto Považská Bystrica
|
Tovary
|
140 329.00
|
EUR
|
03.09.2018
|
00317667
|
V [Vytvorená]
|
416370
|
|